Grupa II „Pszczółki” bierze udział w programie” -„Mamo, tato, wolę wodę!” To jeden z najbardziej cenionych programów edukacyjnych w Polsce zainicjowany w 2009 roku przez Żywiec Zdrój w trosce o zdrowy rozwój najmłodszych. Jego nadrzędnym celem jest wykształcenie u dzieci prawidłowych nawyków żywieniowych ze szczególnym podkreśleniem roli wody w codziennej diecie, a także zwrócenie ich uwagi na zagadnienie ochrony środowiska. Dnia 10 listopada w ramach realizacji projektu dzieci obejrzały ciekawy filmik edukacyjny. Brały aktywny udział w zabawach dydaktycznych oraz wykonały pracę plastyczną. Dzieci mają świadomość jak ważna jest woda w naszym życiu, jak postępować aby ją oszczędzać oraz jak ważny jest codzienny nawyk picia wody.

Joanna Tymińska

Więcej>>>Zdjęcia