Spotkanie z Policjantką

Dnia 30 września przedszkolaki z grupy IX „Ważki” miały okazję spotkać się panią policjantką. Podczas spotkania dzieci przypomniały sobie zasady bezpiecznego poruszania się po drogach, jak reagować w sytuacjach różnych zagrożeń. Pani policjantka ostrzegała też przed osobami nieznajomymi z którymi nie wolno rozmawiać oraz wpuszczać ich do domu. Zostały również przedstawione i przećwiczone zasady właściwego zachowania się podczas ataku psa. Dzieci wysłuchały policyjnych rad oraz zadawały wiele interesujących pytań. Szczególnym zainteresowaniem wśród dzieci cieszyła się prezentacja wyposażenia policyjnego, niezbędnego podczas wykonywania pracy. Spotkanie przebiegało w bardzo miłej atmosferze. Na zakończenie pani policjantka wręczyła wszystkim dzieciom balony z logo policyjnej maskotki. W podziękowaniu za ciekawe spotkanie przedszkolaki wręczyli policjantce upominek.

Galeria