ul. Rymanowska 15, 38-500 Sanok, tel. 13 46 314 06   -   e-mail: sekretariat@spp1.sanok.pl        

Samorządowe Publiczne Przedszkole nr 1 w Sanoku 

 

 

 

Nazwa przedszkola:

Samorządowe Przedszkole Publiczne Nr 1 w Sanoku

e-mail przedszkola:

 

sekretariat@spp1.sanok.pl

 

Adres przedszkola:

 ul. Rymanowska 15 oraz ul. Piastowska 69

38-500 Sanok

Dyrektor

mgr Elżbieta Ziajka

 

NUMERY TELEFONÓW KONTAKTOWYCH

 Numery telefonów

 

Kontakt z oddziałami 

 

 13 46 314 06

 Sekretariat ul. Rymanowska 15

 poniedziałek - piątek w godz 7.00 - 15.00 

 13 46 314 76

 Oddział Zamiejscowy, ul. Piastowska 69

 

Wykaz adresów e-mail nauczycieli

 
Adamiak Grażyna  gadamiak@spp1.sanok.pl
Biega Anna  abiega@spp1.sanok.pl
Cecuła Agnieszka  acecula@spp1.sanok.pl
Dereń Renata  rderen@spp1.sanok.pl
Drozdowska Grażyna  gdrizdowska@spp1.sanok.pl
Dziedzicka Mariola  mdziedzicka@spp1.sanok.pl
Fejdasz Aneta  afejdasz@spp1.sanok.pl
Gonet Joanna  jgonet@spp1.sanok.pl    
Grzegorzek Beata  bgrzegorzek@spp1.sanok.pl
Jaworska Joanna  jjaworska@spp1.sanok.pl
Kurasz Alina  akurasz@spp1.sanok.pl
Lorenc Magdalena  mlorenc@spp1.sanok.pl
Łukasiewicz Marta  mlukasiewicz@spp1.sanok.pl
Mikos Rafał  rmikos@spp1.sanok.pl
Opar Katarzyna  kopar@spp1.sanok.pl
Paszta Magdalena  mpaszta@spp1.sanok.pl
Pelc Maria  mpelc@spp1.sanok.pl
Piróg Mariola  mpierog@spp1.sanok.pl
Polańska Agnieszka  apolanska@spp1.sanok.pl
Rabicka Anna  arabicka@spp1.sanok.pl
Sławiński Mateusz  mslawinski@spp1.sanok.pl
Smyka Anna  asmyka@spp1.sanok.pl
Szula Halina  hszula@spp1.sanok.pl
Tymińska Joanna  jtyminska@spp1.sanok.pl
Wach Bogusława  bwach@spp1.sanok.pl
Winnicka - Łuszcz Barbara  bluszcz@spp1.sanok.pl
Wojnarowska Beata  bwojnarowska@spp1.sanok.pl
Wojtowicz Agnieszka  awojtowicz@spp1.sanok.pl
Wolanin Małgorzata  mwolanin@spp1.sanok.pl
Wołoszyn Dorota  dwoloszyn@spp1.sanok.pl
Ziajka Elżbieta  eziajka@spp1.sanok.pl

Spp3 * Przedszzkole nr 3 Sanok * Sanok * Podkarpacie * Przedszkole * błonie * sanockie * podgórze * Kochanowskiego * Samorządowe Przedszkole Publiczne Nr 3