4 listopada nasza grupa miała przyjemność obejrzenia bajki pt. „Kaluokahina- zaczarowana rafa” „nietypowo” w kinie sferycznym zorganizowanym w SP nr7. Jest to pierwszy, pokazywany pod kątem 360 stopni przygodowy film dla dzieci, który pokazuje jak bardzo nasze życie może być zależne od tego, co dzieje się dookoła nas. Nietypowy wygląd kopuły, ciekawy repertuar i obraz w formie sferycznej jak i efekty dźwiękowe zrobiły niesamowite wrażenia na naszych przedszkolakach, które w pozycji leżącej oglądały z ogromnym zaciekawieniem bajkę.

Zdjęcia