W Piątek 25 listopada byliśmy zaproszeni do biblioteki- filii nr 1 w celu udziału w 4 edycji Programu Rozwoju Czytelnictwa wśród Dzieci w wieku od 3 do 6 lat „Mała Książka Wielki Człowiek” sponsorowanego przez Instytut Książki i Dziedzictwa Narodowego w Warszawie. Filia Biblioteczna nr 1 MBP w dzielnicy Dąbrówka jak i nasza grupa uczestniczy w tym wydarzeniu od początku trwania tego programu. Dzieci, które nie są jeszcze zapisane do biblioteki zapraszamy wraz z rodzicami do odwiedzenia filii. Czekają na nich pakiety startowe- książeczka w prezencie Krasnal w Krzywej Czapce a dla rodziców poradnik Mały Czytelnik w bibliotece oraz karta małego czytelnika do zbierania naklejek punktów. Dzieci z poprzednich edycji również zapraszamy do kontynuowania czytelniczej pasji i zbierania punkcików. Po zebraniu 10 punktów każde Dziecko otrzymuje pamiątkowy Dyplom. Serdecznie zapraszamy Wszystkie Dzieci do wspólnej zabawy, której celem jest rozbudzenie w Dzieciach pasji czytania i poznawania świata, ukrytego w bajkach, baśniach i opowieściach.

zdjęcia