Dnia 23 maja dzieci z grupy VIII miały przyjemność brać udział w wycieczce do Muzeum Budownictwa w Sanoku. W pierwszej kolejności uczestniczyły w warsztatach lepienia z gliny. Dowiedziały się jakie są podstawy pracy z gliną oraz mogły samodzielnie z niej coś ulepić. Następnie wybraliśmy się z przewodnikiem zwiedzić miasteczko galicyjskie, gdzie dzieci zobaczyły jak mieszkali, żyli i czym się zajmowali ludzie w dawnych czasach. Kolejnym etapem wycieczki było wspólne ognisko i pieczenie kiełbaski. Atrakcją dla dzieci okazały się ich plecaki i ich zawartość 😊 Pogoda dopisała i wszyscy wrócili bardzo radośni i zadowoleni.

Zdjęcia