Zakończenie Roku Szkolnego 2022/2023

W grupie VIII „Żabki”

Ktoś mądry powiedział kiedyś, że życie składa się z powitań i pożegnań. To zdanie możemy z pewnością przytoczyć . Nie tak dawno witaliśmy się - był wrzesień i dzieci przyszły po raz pierwszy do naszego przedszkola. A dziś już nadszedł czas pożegnania.

Ten wspólny rok minął nam bardzo szybko. Było wiele zabawy i nauki, było mnóstwo wspaniałych chwil. Przedszkole stało się dla nas drugim domem. Mamy nadzieję, że wszyscy będziemy wspominać te wspólne miesiące z uśmiechem na twarzy.

Zrobiłyśmy wszystko co w naszej mocy, aby jak najlepiej przygotować dzieci do przekroczenia progu szkoły - mamy nadzieję, że nam się to udało. Część dzieci z nami zostaje i cieszymy się, że będziemy się jeszcze spotykać. A dzieci, które idą do pierwszej klasy prosimy o odwiedzanie przedszkola - my zawsze czekamy na was z otwartymi ramionami.

Galeria